naujagimiams.jpg

Dėmesio: aukojimas baigėsi. Netrukus informuosime Jus apie išlaidas. Norime pasidžiaugti, kad Jūsų dosnumo dėka surinkome pakankamai rūbelių ir daiktų mažylių gyvenimo pradžiai. Šiuo metu laukiame nurodymų iš socialinės darbuotojos, ko labiausiai trūksta šeimoms, ir kaip tikslingiausiai galime panaudoti Jūsų aukas. Sekite mūsų puslapį - informuosime apie visas išlaidas. Ačiū Jums!

akinukai.jpgDėmesio: Jūsų dosnumo dėka akinukams reikalingą sumą jau surinkome. Akinukus berniukas jau nešioja ir nepaprastai jais džiaugiasi - atkuto, pralinksmėjo. Ačiū Jums!

klausosaparatasMus pasiekė liūdna žinia dėl žmogaus, kurio klausos aparatui kvietėme aukoti. Socialinė darbuotoja, besirūpinanti šiuo žmogumi, pranešė, jog patikrinus klausą, paaiškėjo, kad ji yra kur kas prastesnė, nei pasirodė iš pradžių. Žmogaus klausa yra minimali, taigi standartinis klausos aparatas, kuriam rinkome aukas, jam nebepadės, o kaina deja yra didesnė - 360 eurų. Tai būtų kokybiškas, bet ne prabangus klausos aparatas. Numatyti šios situacijos negalėjome iš anksto, tam buvo būtinas klausos patikrinimas. Taigi nieko kito negalime padaryti, kaip tik atnaujinti aukojimą savo svetainėje ir paprašyti Jūsų padėti šiam žmogui atgauti klausą. 
Pirmąją dalį aukų (€120), kurias surinkome, jau pervedėme Lietuvos Raudonojo Kryžiaus Draugijai.

klausosaparatas

 

Atnaujinta (Gegužės 10, 2016). 

Jūsų paaukotą sumą pervedėme į Raudonojo Kryžiaus sąskaitą. Jūs paaukojote 240 eurų, likusius 105 eurus pridėjo Raudonasis Kryžius iš surinktų aukų. Pridedame prieglobsčio prašytojo padėką Jums „Nuoširdžiai dėkoju Lietuvos Raudonojo Kryžiaus draugijai ir žmonėms, geranoriškai aukojusiems lėšas. Aš, kaip politinio prieglobsčio prašytojas, neturiu leidimo dirbti Lietuvoje ir nusipirkti būtiniausių reikalingiausių dalykų, todėl širdingai vertinu Jūsų pagalbą.“

 

Dėkojame Jums už Jūsų dosnumą!