ŠVIETIMAS

ŠVIETIMAS

Šiuo metu visos Europos dėmesį prikausčiusi pabėgėlių krizė kelia nerimą ne vienam, o kylantys klausimai dažnai lieka neatsakyti. Kas yra pabėgėlis? Kodėl žmogus staiga meta viską ir tampa pabėgėliu? Kaip ir kodėl turime padėti pabėgėliams? Siekdama tinkamai šviesti Lietuvos visuomenę ir mažinti sklandančių baimių ir mitų žalą Pabėgėlis.lt komanda paruošė kelias idėjas pamokoms.

Šios idėjos nėra galutiniai pamokų planai. Tai idėjos, paruoštukės, pagalba mokytojams, kurie ruošiasi pamokoms apie pabėgėlius ir žmogaus teises. Kviečiame visus mokytojus laisvai naudotis šiomis idėjomis ir jas pritaikyti pamokose pagal poreikius.

Parsisiųstai pamokokai atidaryti jums reikės nemokamos Winrar programos. Ją rasite čia.

Turite patarimų ar pastebėjimų? Neseniai suplanavote sėkmingą pamoką apie pabėgėlius ir norite ja pasidalinti su kitais mokytojais? Rašykite mums el. laišką.

Pavadinimas Pamokoje rasite: Failas
Pabegelis.lt 1 pamoka Termino „pabėgėlis“ paaiškinimas; priežastys, kodėl žmonės tampa pabėgėliais; pabėgėlių „kelionė“; empatija ir jos būtinybė modernioje visuomenėje.  Download  
Pabegelis.lt 2 pamoka Termino "pabėgėlis" apibrėžimas; kodėl ir kaip tampama pabėgėliu; terminų "pabėgėlis" ir „migrantas/imigrantas“ skirtumai; visuotinė žmogaus teisių deklaracija. Download  
Programa: Simple File Manager